Mechanik samochodowy

Nasz zespół stanowią prawdziwi pasjonaci motoryzacji, w przypadku których głęboka wiedza teoretyczna idzie w parze z praktycznymi umiejętnościami. Warsztat samochodowy Grosel świadczy usługi związane przede wszystkim z naprawą silników czy zawieszenia, a także układów sterowania, kierowniczych, hamulcowych, napędowych, paliwowych oraz chłodniczych. Mechanika samochodowa nie ma dla nas tajemnic, pomożemy Ci z dowolnymi usterkami mechanicznymi lub elektrycznymi występującymi zarówno w pojazdach dostawczych, jak i w samochodach osobowych.

Mechanika samochodowa

Nasz auto serwis specjalizuje się w bardzo różnych markach samochodowych, spośród których wymienić można m.in. Opla, Forda, Hondę, Subaru, Nissana, Toyotę, a także marki należące do koncernu Volkswagen AG. Do naszych mocnych stron zaliczyć należy duże zaangażowanie w każde zlecone nam zadanie, indywidualne i uczciwe podejście do klienta. Dzięki pasji motoryzacyjnej naszych pracowników, nieustannie podążamy za nowinkami z branży, doskonaląc swoje kwalifikacje. Ponadto serwis samochodowy Grosel posiada także bogato wyposażone zaplecze sprzętu naprawczego oraz diagnostycznego. Dzięki czemu nasz mechanik szybko identyfikuje wszelkie awarie, po czym w krótkim czasie przywraca auto do stanu sprzed ich wystąpienia.

Naprawiamy samochody takich japońskich marek jak:

Poza markami japońskimi wykonujemy naprawy także pojazdy z grupy VAG jak:

oraz innych popularnych w naszym kraju marek aut jak:

Dobry mechanik z Krakowa

Jeżeli zatem poszukujesz profesjonalnego, godnego zaufania i posiadającego bogaty zakres usług warsztatu samochodowego w Krakowie, serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej placówce lub kontaktu z naszym personelem.

Kup części w naszym sklepie a dostaniesz rabat na montaż