GROSEL Auto Serwis Samochodwy Kraków

Przewóz 39, 30-716 Kraków tel.: 694 067 375

Pogwarancyjny serwis samochodowy GROSEL

Auto Serwis GROSEL - Kraków, ul.Przewóz 39

Zapraszamy do naszego serwisu w Krakowie przy ul.Przewóz 39. Zapewniamy bieżącą, kompleksową obsługę samochodów. Zrobimy nie tylko okresowy przegląd ale podejmiemy się też napraw nietypowych. Każda naprawa przeprowadzana jest z zachowaniem najwyższych standardów. Obsługujemy również floty samochodowe. Nasze doświadczenie oraz duża dostępność części pozwala na szybką realizację większości zleceń.

 • Naprawimy Twoje auto szybko i rzetelnie.
 • Szybkie terminy realizacji napraw.
 • Klientom flotowym zapewniamy naprawy w przyspieszonym trybie.
 • Do napraw wykorzystujemy części dobrej jakości.

Duża dostępność oryginalnych części Ford i Motorcraft pozwala nam na szybką naprawę każdego Forda.

Auto Części GROSEL

Sklep motoryzacyjny GROSEL - Kraków ul.Przewóz 39

Nasza oferta to nie tylko serwis samochodowy ale także bogaty wybór auto części. Współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Polsce oraz autoryzowanymi dealerami, co gwarantuje bardzo dużą dostępność części zarówno oryginalnych jak też zamienników pozostałych producentów. Każde zlecenie zrealizujemy w krótkim terminie. Specjalizujemy się w sprzedaży oryginalnych części Ford Motorcraft oraz Opel GM.

Części Ford Motorcraft

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z częściami do samochodów Ford. Znajdziesz tam ofertę zarówno oryginalnych części Ford i Motorcraft oraz zamienniki innych producentów. Części kupione w naszym sklepie możesz zamontować w naszym serwisie otrzymując rabat na usługę montażu.

Części Opel GM

Zapraszamy także to naszego sklepu internetowego z częściami do samochodów marki Opel. Oferta sklepu to oryginalne części Opel GM oraz zamienniki innych producentów. Części kupione w naszym sklepie Opel możesz szybko i z rabatem wymienić w naszym serwisie.

Złap rabat

Kup części w naszym sklepie a dostaniesz rabat na montaż

Przy zamówieniu części i usługi serwisowej oferujemy atrakcyjne ceny.

Gwarancja jakości

Rok gwarancji na montaż

Samochody to nasza pasja, dlatego każdą naprawę wykonujemy starannie i dokładnie. Dzięki temu oferujemy rok gwarancji na montaż części kupionych w naszym sklepie.

Serwis pogwarancyjny

Naprawiamy wszystkie marki

Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i naprawie samochodów. Wiedza, doświadczenie oraz niezbędne narzędzia umożliwiają nam diagnozę i naprawę większości usterek. Obsługujemy samochody wszystkich marek.

 • Wymiana oleju i filtrów
 • Naprawa zawieszenia
 • Komputerowa diagnoza usterek
 • Naprawa układu napędowego
 • Regeneracja turbosprężarek
 • Naprawa układu wydechowego
 • Naprawa układu hamulcowego

Części Ford

Zapraszamy do naszego sklepu z częściami do samochodów Ford. Oferujemy oryginalne części Ford Motorcraft oraz Omnicraft a także zamienniki dobrych producentów

Części Ford Online