Mechanik Kraków

Nasz zespół stanowią prawdziwi pasjonaci motoryzacji, w przypadku których głęboka wiedza teoretyczna idzie w parze z praktycznymi umiejętnościami. Warsztat samochodowy Grosel świadczy usługi związane przede wszystkim z naprawą silników czy zawieszenia, a także układów sterowania, kierowniczych, hamulcowych, napędowych, paliwowych oraz chłodniczych. Mechanika samochodowa nie ma dla nas tajemnic, pomożemy Ci z dowolnymi usterkami mechanicznymi lub elektrycznymi występującymi zarówno w pojazdach dostawczych, jak i w samochodach osobowych.

Mechanik samochodowy

Nasz auto serwis specjalizuje się w bardzo różnych markach samochodowych,

Grosel mechanika samochodowa i naprawa samochodów w Krakowie

Grosel Auto Serwis – mechanika samochodowa

spośród których wymienić można m.in. Opla, Forda, Hondę, Subaru, Nissana, Toyotę, a także marki należące do koncernu Volkswagen AG. Do naszych mocnych stron zaliczyć należy duże zaangażowanie w każde zlecone nam zadanie, indywidualne i uczciwe podejście do klienta. Dzięki pasji motoryzacyjnej naszych pracowników, nieustannie podążamy za nowinkami z branży, doskonaląc swoje kwalifikacje. Ponadto serwis samochodowy Grosel posiada także bogato wyposażone zaplecze sprzętu naprawczego oraz diagnostycznego. Dzięki czemu nasi mechanicy szybko identyfikują wszelkie awarie, po czym w krótkim czasie przywraca auto do stanu sprzed ich wystąpienia. Kompleksowa obsługa jest naszą dewizą!

Auto serwis, serwis samochodowy Grosel

Specjalizujemy się w naprawie samochodów osobowych takich japońskich marek jak:

Poza markami japońskimi wykonujemy naprawy także pojazdy z grupy VAG jak:

Dodatkowo nasz warsztat samochodowy jest znany z okolicy napraw popularnych w naszym kraju aut jak:

Poszukujesz dobrego mechanika z Krakowa?

Grosel najlepszy warsztat samochodowy Kraków

Grosel Auto Serwis – nasz warsztat

Jeżeli zatem poszukujesz profesjonalnego, godnego zaufania i posiadającego bogaty zakres usług warsztatu samochodowego w Krakowie, serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej placówce lub kontaktu z naszym personelem. Okolica: Podgórze / Rybitwy / Przewóz / Płaszów – Grosel Auto Serwis Twój mechanik samochodowy Kraków ul. Przewóz 39. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem w naszym warsztacie, cechuje nas indywidualne podejście a wykonane usługi przez nasz serwis są na najwyższym poziomie. Naprawa samochodów odbywa się wyłącznie stacjonarnie, nie oferujemy usług z dojazdem do klienta ale zapraszamy do kontaktu klientów mieszkających na terenie całej Polski. Sprawdź nasze godziny otwarcia i zostaw nam swój samochód, sprawdzimy go pod względem technicznym i poinformujemy o pełnym zakresie koniecznych napraw.

Warsztat samochodowy

Dostępne usługi w naszym warsztacie samochodowym:

 • wymiana tarcz hamulcowych, wymiana klocków hamulcowych,
 • wymiana oleju silnikowego, wymiana oleju w skrzyni biegów,
 • wymiana płynu hamulcowego, wymiana płynu wspomagania,
 • wymiana przegubu, wymiana uszczelki,
 • wymiana rozrządu, wymiana świec i kabli zapłonowych,
 • wymiana uszczelki, wymiana przegubu, wymiana żarówek,
 • wymiana filtra paliwa, wymiana filtra oleju, wymiana filtra kabinowego,
 • wymiana klocków hamulcowych
 • wymiana opon, przechowalnia opon,
 • geometrii kół obecnie nie oferujemy w naszym serwisie. KRK do duże miasto, w razie problemów ze znalezieniem pomocy wskażemy zaprzyjaźnioną firmę, która pomoże ustawić zbieżność.

Praca jako mechanik pojazdów samochodowych

Jeżeli mechanika pojazdowa to Twoja pasja i trafiłeś na naszą stronę w poszukiwaniu pracy jako mechanik samochodowy prześlij nam swoje CV wraz z informacją w jakich markach się specjalizujesz lub umów się telefonicznie na rozmowę.

Jak wybrać dobrego mechanika lub warsztat zajmujący się naprawą samochodów osobowych?

Oto kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę, wybierając dobrego mechanika samochodowego:

 1. Poszukaj polecenia, najlepiej znajomych lub rodziny.
  Grosel dobry mechanik Kraków

  Grosel Auto Serwis – nasza siedziba na terenie Krakowa

  Dobry mechanik samochodowy zwykle ma dobrą reputację i może być polecany przez osoby, które już korzystały z jego usług. Jeżeli to warsztat lub serwis będzie miał opinie na wielu portalach jak GMF czy innych. (Grosel Auto Serwis cieszy się bardzo dużą renomą wśród krakowskich warsztatów samochodowych, a nasze przekonanie bierze się z wysokiej oceny 4,5/5 uzyskanej od 132 klientów, co dla wielu firm może być dużym wyzwaniem)

 2. Sprawdź, czy mechanik posiada odpowiednie certyfikaty i szkolenia. Upewnij się, że mechanik, którego wybierasz, jest wykwalifikowany i posiada niezbędne umiejętności do naprawy samochodu a najlepiej wieloletnie doświadczenie – nawet wymiana tarcz w nowych autach może okazać się skomplikowana, dla fachowca mechanika pojazdowa to pasja, więc będzie starał się być na bieżąco.
 3. Porównaj ceny z kilkoma różnymi mechanikami. Rzadko kiedy najtańszy mechanik będzie najlepszy, ale też nie zawsze najdroższy okaże się najlepszy. Znajdź mechanika, który oferuje dobrą jakość usług w rozsądnej cenie i specjalizuje się w naprawach samochodów osobowych z Twojej marki. Szukaj miejsc, które oferują kompleksowe usługi z zakresu mechaniki i diagnostyki komputerowej. Dzięki temu przyjeżdżając na wymianę opon usuniesz też stukający przegub. W branży motoryzacyjnej warsztaty samochodowe oferujące kompleksową obsługę mogą częściej liczyć na zadowolenie klientów z oszczedności czasu i pieniędzy.
 4. Zapytaj o gwarancję na usługi i części. Rzetelny mechanik powinien oferować gwarancję na swoje usługi i zamontowane części, aby upewnić się, że jesteś zabezpieczony, jeśli coś pójdzie nie tak. Renomowany auto serwis udziela gwarancji lub rękojmi nawet na takie naprawy jak wymiana oleju czy wymiana filtra.
 5. Zwróć uwagę na stan warsztatu i narzędzi. Jeśli warsztat jest zaniedbany lub narzędzia są stare lub nieodpowiednie, może to oznaczać, że mechanik nie przykłada wystarczającej uwagi do swojej pracy. Obecnie diagnostyka komputerowa to podstawa, dobry mechanik musi posiadać w swoim warsztacie samochodowym sprzęt z interfejsem diagnostycznym ODB.

Kup części w naszym sklepie a dostaniesz rabat na montaż