Naprawa układu napędowego

Kompleksowe naprawy układów napędowych

Choć układ napędowy uznaje się za jeden z najbardziej trwałych podzespołów samochodu, gdy dojdzie do jego awarii, zwykle trzeba liczyć się z poważną oraz kosztowną naprawą. Niezwykle istotne jest to, by wszelkie usterki diagnozować i usuwać jak najszybciej. Właściwa konserwacja oraz użytkowanie znacznie oddala konieczność naprawy układu napędowego. Jeśli jednak dojdzie do jego uszkodzenia, nasz serwis z Krakowa zagwarantuje najwyższej jakości obsługę. Błyskawicznie usuniemy awarię, wykorzystując oryginalne lub sprawdzone części zamienne.

Skuteczna likwidacja usterek układu napędowego

W układzie napędowym samochodu znajdują się takie podzespoły jak: skrzynia biegów, sprzęgło, półosie napędowe czy most napędowy. Wymiana każdego z tych elementów niesie z sobą zazwyczaj poważne konsekwencje finansowe. Do najpopularniejszych usterek zaliczamy awarię skrzyni biegów, zużycie części sprzęgła oraz luzy na łożyskach. Często wymagana jest także naprawa mostów napędowych z powodu braku regularnej wymiany oleju.

Grosel Auto Serwis Kraków – doświadczeni profesjonaliści i nowoczesny sprzęt

W naszym warsztacie kompleksowo zajmujemy się układem napędowym w samochodach. Nie tylko prowadzimy przeglądy, diagnostykę i naprawy, ale również oferujemy możliwość takich działań jak regeneracja mostów napędowych. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, obejmujących likwidację awarii skomplikowanych układów, które przekazują napęd na wszystkie osie. Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza dotycząca mechaniki pojazdowej to gwarancja błyskawicznego przywrócenia podzespołów samochodów do idealnego stanu.

Masz problem z układem napędowym w swoim pojeździe, skontaktuj się z nami.

Kup części w naszym sklepie a dostaniesz rabat na montaż