Profesjonalna przechowalnia opon

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców, nasz warsztat samochodowy obok usług z dziedziny typowej mechaniki samochodowej udostępnia również przechowywanie opon oraz kół. W zależności od preferencji klienta usługa ta może obejmować samo magazynowanie ogumienia i felg lub opcjonalne ich mycie wraz z konserwacją, a także weryfikację stanu boków czy bieżników.

Przechowalnia opon Grosel

Bezpieczne przechowanie opon w Grosel jest możliwe dzięki korzystaniu przez nas z rozwiązań gwarantujących optymalne warunki magazynowania. Zawartość naszej przechowali nigdy, nie zostaje narażona na bezpośrednie oddziaływanie promieni słonecznych. Oprócz tego dzięki stosowaniu odpowiednio skalibrowanej wentylacji – uzyskujemy temperaturę oraz wilgotność powietrza idealną dla przechowywania ogumienia samochodowego. Pozostawiając u nas swoje opony, możesz być spokojny, że nic im się nie stanie i będą w takiej samej kondycji.

W przypadku zatem zainteresowania współpracą, serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym warsztacie zlokalizowanym przy ul. Przewóz 39 w Krakowie.

Kup części w naszym sklepie a dostaniesz rabat na montaż