Profesjonalny serwis BMW

Oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny samochodów marki BMW. Dysponujemy oryginalnymi częściami, ale też wysokiej jakości zamiennikami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że Twoje auto wyjedzie z warsztatu w pełni sprawne. Masz też pewność, że wszystkie wymienione komponenty będą doskonale dopasowane do Twojego samochodu.

Kompleksowy serwis BMW w Krakowie

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu do komputerowej diagnostyki usterek, co pozwala na zachowanie jakości dorównującej autoryzowanym serwisom. Zajmujemy się kompleksowymi naprawami oraz przeglądami technicznymi. Działamy na terenie Krakowa, oferując szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

Wymieniamy lub regenerujemy filtry, sprawdzamy klimatyzację, a w razie potrzeby wymieniamy czynnik, odgrzybiamy i ozonujemy cały układ chłodniczy. W Grosel możesz liczyć na sprawdzoną jakość ASO oraz fachowe doradztwo. Remontujemy silniki, zmieniamy opony, a także zajmujemy się wszystkimi mniej lub bardziej skomplikowanymi naprawami. Sprawdzamy również samochody przed zakupem.

Serwis BMW na najwyższym poziomie

W naszym serwisie BMW dokonasz przeglądu i naprawisz wszystkie modele tej marki, od hatchbacków, poprzez limuzyny, auta sportowe oraz terenowe. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji, abyś zyskał pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa, kiedy opuścisz nasz warsztat.

Sprawdzimy wszystkie systemy elektroniczne w Twoim samochodzie, zajmiemy się niesprawną elektryką i zlokalizujemy błędy wskazywane przez lampki kontrolne na desce rozdzielczej. Współczesne modele BMW posiadają coraz więcej skomplikowanych rozwiązań, których diagnostyka wymaga nie tylko najnowszego sprzętu, ale także dużej wiedzy oraz doświadczenia, pomagających w dobraniu optymalnej metody naprawy. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem.

Zapraszamy do naszego warsztatu w Krakowie – w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Postaw na jakość na poziomie ASO – sprawdź nas.

Kup części w naszym sklepie a dostaniesz rabat na montaż