Serwis Nissana

Japoński producent samochodów, firma Nissan co roku wypuszcza na rynek ponad pięć milionów egzemplarzy nowoczesnych maszyn. Wysoka jakość i dobre wykonanie sprawiają, że zainteresowanie marką rośnie, także wśród rodzimych kierowców. Żeby zapewnić pojazdom długowieczność, a kierowcom bezpieczną jazdę, warto odwiedzić nie tylko autoryzowany serwis Nissana.

Serwis Nissana w Krakowie

Kierowców z Małopolski zapraszamy do naszego profesjonalnego serwisu z Krakowa, który mieści się na ulicy Przewóz 39. Placówka zajmuje się naprawą samochodów na porównywalnym poziomie do ASO zarówno Nissany jak i serwisem innych japońskich marek. Doświadczona załoga szybko poradzi sobie nawet z nietypowymi usterkami. Na miejscu można także nabyć części do Nissana i otrzymać fachową poradę dotyczącą eksploatacji tego pojazdu.

Nasz Serwis Nissana z Krakowa wykonuje także profesjonalną diagnostykę komputerową. Oferujemy również usługę wymiany oleju, przeprowadzamy rzetelne okresowe przeglądy samochodów. W przypadku wykrycia usterki informujemy klienta o możliwych konsekwencjach oraz szacujemy koszty naprawy.

KUP CZĘŚCI W NASZYM SKLEPIE A DOSTANIESZ RABAT NA MONTAŻ