Serwis aut marki Škoda

Jesteśmy skuteczni jak autoryzowany serwis Skody

Grosel Auto Serwis, choć nie jest to autoryzowany serwis Skody w Krakowie, to chętnie korzystają z niego osoby pragnące wymienić zużyte części Skody lub naprawić istniejące usterki. Nasz warsztat realizuje zlecenia szybko i bez zbędnej zwłoki, a do napraw wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części lub sprawdzone zamienniki. Chętnie podejmiemy się okresowych przeglądów oraz zaplanowanych napraw.

Profesjonalny salon Skody czy krakowski Auto Serwis Grosel

Kompetencje, doświadczenie oraz właściwe podejście do klientów to cechy, którymi odznacza się nasz serwis dla pojazdów marki Skoda. Kraków jest miastem, w którym pracuje wielu wybitnych mechaników samochodowych, z którymi nasza firma ma przyjemność współpracować. Staramy się zapewniać możliwie jak najwyższą jakość usług i dbamy o to, by każdy nasz klient był zadowolony z tego, że powierzył nam swoje auto pod opiekę.

Škoda Serrvice Kraków

Nasze usługi / Skoda serwis:

Podobnie jak serwisy Skoda ASO zajmujemy się kompleksową naprawą uszkodzonych części oraz układów samochodowych. Prowadzimy również sprzedaż potrzebnych części samochodowych, a także przeprowadzamy przeglądy pojazdów. Potrafimy doradzić w kwestiach związanych z dbaniem o samochód i zaproponować optymalne rozwiązania dotyczące jego obsługi. Dbamy o bezpieczeństwo oraz jakość wykonania każdej, nawet najdrobniejszej usługi, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do serwisu Grosel, który działa profesjonalnie jak ASO Skoda. Nasi specjaliści chętnie i z ogromną dbałością zajmą się Twoim samochodem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

KUP CZĘŚCI W NASZYM SKLEPIE A DOSTANIESZ RABAT NA MONTAŻ