Profesjonalny serwis Toyoty

Jedną z głównych specjalizacji naszego warsztatu stanowi serwis dostawczych i osobowych samochodów marki Toyota. W zależności od Twoich potrzeb jesteśmy w stanie przeprowadzić zarówno standardowe cykliczne przeglądy, jak i podjąć się naprawy nietypowych lub mocno skomplikowanych usterek, związanych m.in. z zawieszeniem, turbosprężarkami czy układem napędowym, wydechowym lub hamulcowym. Przyjmujemy zlecenia na serwis pojedynczych pojazdów oraz obsługujemy floty samochodowe.

Naprawa samochodów marki Toyota

Do głównych zalet naszej firmy w kontekście serwisowania aut Toyota zaliczyć należy przede wszystkim doskonałą dostępność części zamiennych dedykowanych dla samochodów tego japońskiego koncernu. Na przestrzeni lat udało nam się nawiązać współpracę z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w kraju oraz licznymi autoryzowanymi salonami Toyota. Ponadto posiadamy również bogato wyposażone zaplecze techniczne, obejmujące nowoczesne urządzenia naprawcze czy diagnostyczne, co bezpośrednio przekłada się na szybki czas realizacji powierzonych nam zadań.

Zespół Grosel tworzą ludzie od wielu lat związani z motoryzacją. Podejmując współpracę z naszym warsztatem, możesz być zatem pewien dużego zaangażowania z naszej strony, uczciwości oraz pełnego profesjonalizmu w ramach przeprowadzanych napraw.

Serwis Toyoty w Krakowie

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego, ale też zachęcamy do wizyty w naszej placówce – ul. Przewóz 39, Kraków.

Kup części w naszym sklepie a dostaniesz rabat na montaż