Profesjonalny warsztat samochodowy w Krakowie

Serwis pojazdów Grosel świadczy kompleksowe usługi z zakresu naprawy samochodów. Z sukcesem działamy na krakowskim rynku motoryzacyjnym od wielu lat. Przede wszystkim zajmujemy się serwisowaniem i naprawą aut japońskich (zwłaszcza marek Mazda i Honda) oraz firmy Ford. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, które pozwalają nam na szybkie, a przy tym trafne zdiagnozowanie dowolnej usterki czy awarii w pojeździe. Każda naprawa aut jest przeprowadzana przez doświadczonych specjalistów-mechaników, z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń oraz produktów. Zapewniamy fachową realizację usług, terminowość, ale też atrakcyjne ceny. Na montaż części zakupionych w naszym warsztacie udzielamy rocznej gwarancji.

Oferta warsztatu samochodowego w Krakówie

W ofercie naszego warsztatu znajduje się wymiana oleju i filtrów w silnikach oraz przekładniach. Zapewniamy profesjonalny dobór oleju do rodzaju skrzyni biegów w konkretnym samochodzie. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości oleje syntetyczne, mineralne i półsyntetyczne. Koszt wymiany oleju w naszym serwisie rozpoczyna się już od 30 zł. Szczegółowy cennik innych usług dostępny jest na stronie internetowej lub bezpośrednio w warsztacie.

Odwiedź nasz warsztat

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą również m.in. wymiana tarcz i klocków hamulcowych, amortyzatorów czy świec zapłonowych. Oprócz tego zajmujemy się naprawą zawieszenia, układu napędowego, wydechowego i hamulcowego oraz regeneracją turbosprężarek. Realizujemy również szczegółowe przeglądy samochodów osobowych lub aut dostawczych. Ponadto wykonujemy komputerowe diagnozowanie usterek. Nasze duże doświadczenie pozwala nam na sprawną i fachową realizację wielu innych prac czy zadań z zakresu motoryzacji.

Kup części w naszym sklepie a dostaniesz rabat na montaż