Wymiana oleju

W kompleksowy sposób wykonujemy wymianę oleju i filtrów w skrzyni biegów oraz silniku w samochodzie. Wykorzystujemy wyłącznie oleje najwyższej jakości od renomowanych, solidnych producentów. Nasz asortyment obejmuje oleje mineralne, syntetyczne, ale też półsyntetyczne. Gwarantujemy profesjonalny dobór oleju do rodzaju przekładni w danym pojeździe. Zawsze bierzemy pod uwagę zalecenia producentów samochodów, a także uwzględniamy specyfikę warunków, w jakich Klient eksploatuje pojazd. Obsługujemy wszystkie marki i modele aut.

Każda wymiana oleju silnikowego i przekładniowego realizowana jest z dużą starannością, przy użyciu wysokiej klasy produktów. Zapewniamy również fachowe doradztwo dotyczące wyboru najbardziej odpowiedniego oleju.

Cena wymiany oleju

Gwarantujemy korzystne, konkurencyjne koszty usługi – nasz cennik zaczyna się już od 30 zł. Przy wymianie możliwe jest samodzielne dostarczenie produktów przez klienta lub też usługa kompleksowa. W drugim przypadku koszt obejmuje wysokogatunkowy olej i filtr oleju, a także ich wymianę przez wykwalifikowanego mechanika.

Co ile wymiana oleju?

Regularna wymiana oleju w skrzyni automatycznej, manualnej, zautomatyzowanej czy bezstopniowej wpływa na zwiększenie funkcjonalności i żywotności przekładni. Wraz z wymianą starego płynu, usuwane są drobinki metalu, które powstają w trakcie użytkowania pojazdu. Ponadto nawet najlepsze oleje ulegają naturalnym procesom starzenia, czego skutkiem jest pogorszenie ich właściwości. Aby temu zapobiec, zaleca się wymianę oleju co 60-80 tys. km.

Systematyczna wymiana oleju silnikowego to podstawa prawidłowego działania silnika. Należy jej dokonywać co 15-20 tys. km, a w starszych i mocniej eksploatowanych silnikach – nawet co 10 tys. km.

Ile trwa wymiana oleju?

Wymiana oleju trwa średnio ok. 30 minut. Najlepiej umówić się na konkretny termin usługi – w tym celu zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewniamy możliwie najszybsze terminy realizacji.

Dolanie oleju Mobil 1 w profesjonalnym autowarsztacie
Sprawdzenie oleju w aucie to podstawowa czynność w każdym warsztacie samochodowym

Kup części w naszym sklepie a dostaniesz rabat na montaż